28.04.2022 - SÚS je nově připravena na pokládku živičných povrchů

O komplexní pokládku živičných povrchů rozšířila svou nabídku SÚS Kroměřížska, nakoupila prakticky kompletní vybavení a přijala nové kvalifikované zaměstnance, aby mohla nabídnout kompletní službu v tomto oboru.

„Založení živičné čety je důležitou změnou ve fungování naší společnosti. Disponujeme již téměř kompletním strojním vybavením, které zahrnuje silniční frézu, finišer, vibrační válec a přepravní techniku. Během měsíce května bude dodán ještě distributor asfaltových emulzí. Techniku se také podařilo obsadit kvalitní obsluhou. Společnost tedy v tomto okamžiku může nabízet a dodávat kompletní stavební práce v oboru a tím významně rozšířit portfolio činností,“ uvedl jednatel SÚS Kroměřížska Vladimír Kutý.

Společnost mimo uvedenou techniku v minulých měsících pořídila také nákladní automobil 6x4, bagr 5,5 tuny a v květnu očekává ještě dodávku dvou nákladních automobilů. „Uvedená technika znatelně omladí a rozšíří vozový a strojní park, což zvýší efektivitu práce, sníží náklady a omezí čas potřebný na opravy,“ uzavřel Vladimír Kutý.

 

Kontakty

 

ADRESA SPOLEČNOSTI

 

Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.
Kotojedy 56, 767 01 Kroměříž

 

Provozní střediska

 

Středisko stavební Kroměříž:

Kroměříž, Kotojedy 56

 

 

Středisko údržbové:

Kroměříž, Kotojedy 56
Bystřice pod Hostýnem, Holešovská 1129

 

 

OBECNÉ KONTAKTY

 

E-mail: suskm@suskm.cz

 

Telefonní čísla

 

573 503 711 (ústředna)

 

602 507 964  |  573 331 457
(dispečink)

 

 

DALŠÍ KONTAKTY

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout