16.05.2022 - Den otevřených dveří

Velký zájem partnerů o Den otevřených dveří společnost potěšil

 

Den otevřených dveří, tradiční akci pro starosty, investory a obchodní partnery uspořádala po dvouletém přerušení způsobeném covidem SÚS Kroměřížska v úterý 10. května. Na setkání, kde se sešlo přes 70 hostů, nechyběl ani hejtman Zlínského kraje, jeho náměstek pro dopravu nebo členové statutárních orgán SÚS.

"Den otevřených dveří v naší SÚSce je nejen dlouholetá tradice, ke které se po dvou covidových letech rádi vracíme, ale především oboustranně užitečná záležitost vhodná k prezentování činnosti naší společnosti, novinek, nových technologií a možností. Je to také příjemné setkání s našimi obchodními partnery. Moc děkuji, že přišli," uvedl jednatel SÚS Kroměřížska Vladimír Kutý.

Ze strany společnosti byly krátce prezentovány hospodářské výsledky za poslední období, plány a cíle na rok 2022, naplánované údržbové a stavební práce na silnicích II. a III. tříd v okrese Kroměříž. Představena byla také nově pořízená technologie na pokládku živičných koberců. „Je to další rozšíření možností spolupráce s našimi obchodními partnery a my si od ní slibujeme řadu nových zajímavých zakázek,“ řekl Vladimír Kutý.

 


 

Kontakty

 

ADRESA SPOLEČNOSTI

 

Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.
Kotojedy 56, 767 01 Kroměříž

 

Provozní střediska

 

Středisko stavební Kroměříž:

Kroměříž, Kotojedy 56

 

 

Středisko údržbové:

Kroměříž, Kotojedy 56
Bystřice pod Hostýnem, Holešovská 1129

 

 

OBECNÉ KONTAKTY

 

E-mail: suskm@suskm.cz

 

Telefonní čísla

 

573 503 711 (ústředna)

 

602 507 964  |  573 331 457
(dispečink)

 

 

DALŠÍ KONTAKTY

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout