22.11.2022 - Zakázky realizované v létě byly pro SÚS Kroměřížska rekordní

„Letní sezona byla velmi silná, množství zakázek překračovalo naše technické možnosti, a především personální kapacity. Tato situace byla ale obecná a do velké míry pro letošní stavební sezonu příznačná.  Realita tak popřela opatrná očekávání z jarních měsíců, kdy se zdálo, že výrazný nárůst cen stavebních materiálů a energií bude mít znatelný dopad na zájem o stavební práce,“ komentoval nečekané výsledky jednatel SÚS Kroměřížska Vladimír Kutý.

Významný podíl na výnosech měly zakázky pro obce a soukromé subjekty, tržby tohoto segmentu se v porovnání s loňským rokem zdvojnásobily a vykázaly 30 milionů korun. Mezi významnější zakázky patřila parkovací plocha pily Javořice za 8 milionů korun, parkovací plocha pro město Holešov za 4 miliony, chodníky v Roštění za 3,5 milionu, manipulační plochy pro společnost Izomat za 4 miliony, parkovací plocha Vydona za 1,8 milionu  a řada drobnějších  zakázek.

„Díky těmto skutečnost se nám podařilo nejen vyrovnat hospodářský výpadek z velmi slabé zimní údržby, ale také znatelně předstihnout skutečnosti loňského roku. Potěšitelné je, že nám velmi dobře funguje nová živičná četa, jejíž podíl na výnosech je již nyní významný a postupně dále narůstá,“ řekl Vladimír Kutý.

 

 

 

 

 

 

 

Kontakty

 

ADRESA SPOLEČNOSTI

 

Správa a údržba silnic Kroměřížska, s.r.o.
Kotojedy 56, 767 01 Kroměříž

 

Provozní střediska

 

Středisko stavební Kroměříž:

Kroměříž, Kotojedy 56

 

 

Středisko údržbové:

Kroměříž, Kotojedy 56
Bystřice pod Hostýnem, Holešovská 1129

 

 

OBECNÉ KONTAKTY

 

E-mail: suskm@suskm.cz

 

Telefonní čísla

 

573 503 711 (ústředna)

 

602 507 964  |  573 331 457
(dispečink)

 

 

DALŠÍ KONTAKTY

 

 

 

Chcete udělit souhlas s využíváním sledovacích cookies?
Další informace

Přijmout Odmítnout